Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy eléggé bosszantó...

Kozma György kérdése:

Van egy eléggé bosszantó problémám ime Sorry, there was an error authorizing your account. Perhaps you did not approve authorization?

Figyelt kérdés

Ezt irja ki ha beakarok lepni a thevr forumra, beirom a felhsz, jelszót utána jon a, token a, twitch-rol és ezt irja ki ami feljebb van


utoljára aug31 voltam fent siman betudtam leoni most mi lett???



2019. szept. 16. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán Twitch-en változott meg a token, vagy ott kell engedélyezni külön hogy más külső oldalra is bejelentkeztethető legyen. Az authorizációs hiba arra utal, hogy valamilyen engedély nincs megadva a használatra.
2019. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen tudom ez kell


TheVR Discourse Login


de ez engedélyezve van más nincs eddig gond nélkül ment

2019. szept. 16. 08:16
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is pont ma próbálkoztam egy hosszú idő után bejelentkezni a thevr fórumra és ugyan ez a problémám, sajnos megoldást még nem találtam :(
2019. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
legalább tudom nemvagyok egyedül ezzel a problémával remélem valaki tudja mi lehet
2019. szept. 17. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!