Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a mobilnetem?

Miért nem működik a mobilnetem?

Figyelt kérdés

Szóval attól fogva, hogy bemegyek a suliba nem működik a mobilnetem és a térerőm is rosszabb lesz. A mobilnet csak a Messengert tudja betölteni de azt is csak nagyon lassan. És ez nem csak akkor van ha alagsori terembe vagyok hanem ha az emeleten akkor is.

Mondtam ezt anyámnak és ő mondta, hogy lehet, hogy azért van, mert a suliban az internetet kiszélesítették hogy minden teremben jól működjön.

Tényleg ez az oka? Mert senki másnak nincs ilyen baja. És én Telenoros vagyok és egyik osztálytársam szintén az, de neki teljesen jól működik mindig a net.


Szóval mit tudok tenni?


Köszönöm előre is a segítséget!!



2019. szept. 16. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Öőömmmmm nem tudom miért tette ebbe a témába a kérdésem automatikusan......
2019. szept. 16. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyenge a telefonodban az Antenna.

Unokahúgom járt hasonlóan az iPhone 6s -el.

2019. szept. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amikor még Telekomos voltam akkor nem volt vele egyáltalán semmi probléma....
2019. szept. 17. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert a Telekomnak jobb ott a lefedettsége, közelebb, jobb szögben van a torony, így gyengébb antenna nem jött elő.

Telenor -nak pedig rosszabb a jelszintje, ezért jön elő a gyenge antenna probléma.

Nálunk pl. a Vodával telefonálni sem lehet, míg a régi telefonnal aminek külső antennája van, imán maxon hozza.

2019. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Szóval ha lecserélem a telefont akkor lehet hogy jól fog működni?

2019. szept. 17. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!