Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren letiltás után...

Messengeren letiltás után lehetséges, hogy látom mikor elérhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van egy emberke, leginkább tacaj parasztnak nevezném, mindegy. Letiltott augusztus végén messengeren. Ugyebár nem tudok írni neki, ott a kék sáv a szöveg helyett. Az elérhető állapotát sem látom. Viszont....augusztus vége óta kétszer is előfordult az, hogy egyszer csak hirtelen láttam a zöld pöttyöt a neve mellett, majd később azt, hogy pontosan mikor volt elérhető.. Legutóbb tegnapelőtt... amikor a zöld pötty ott volt a neve mellett rámentem a beszélgetésre de tiltva voltam. Csúszás nélkül. Mivel most nem tudom hányadán állunk egymással, mert se szó se beszéd letiltott, létezhet, hogy unblokkol hogy körbenézzen nálam messengeren, aztán visszatilt? Elvileg nincs más módja, hogy tiltás alatt lássam azt, hogy mikor elérhető, viszont tiltás után még egy óráig kb mutatja a messenger. 🤔 Bugnak nem hiszem, mert most frissült és másnál ezt nem csinálja. Esetleg valami ötlet?

Köszi!



2019. szept. 26. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ömm, paraszt, letiltott, a kérdésem az: te miért nem tiltod és törlöd? Akkor nem látnád (azért látod a pettyet, mert a te részedről nem történt tiltás, tehát te hivatalosan még mindig érdeklődsz iránta).

Nem tudom, te hogy vagy vele, de akit parasztnak hívok, és aki tilt, azzal nem akarnék üzengetni. Tiltsd és töröld.

2019. szept. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az most mindegy hogy hívom, attól még imádom. 🙄
2019. szept. 26. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Te tudod. Szerintem nőj fel és válogasd meg az embereket, akik körülvesznek. Az imádatod nem arra való, hogy olyanra pazarold, aki augusztus vége óta nem beszél veled, és "tacaj paraszt". Legyen önbecsülésed, ne foglalkozz vele, ne töltse ki a napjaidat az, hogy vajon zöld-e a pötty mellette. S*gget csinálsz magadból.

Persze szabad ilyet is, csak szólok.

2019. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző, hagyjad, igazad van, tényleg értelmetlen, de később rájön majd, hogy teljesen hülyeség (legalábbis remélem).


Kérdésre válasz, ha te nem tiltottad, láthatod őt, mivel ha valaki letilt, arról semminemű visszajelzést nem kapsz, még azt se, hogy eltűnne az aktivitása az illetőnek.

2019. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig simán bug. Már a letiltás sem a régi. Össze-vissza mutatja nálam is. Tuti, hogy nem tilt és old fel. Mégis mit nézne körül? Letiltva nem kap meg úgyse semmit.
2019. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!