Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Czibók Laci letiltotta a kommentszekciót a videói alatt?

Figyelt kérdés
Szerintem pont ez volt a csatorna krémje, ennek így semmi értelme.
2019. szept. 30. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Én néhány videóját láttam csak mikor a yt bedobta ajánlottnak a kezdőlapomra. Nekem már akkor egy kibäszott ellenszenves embernek tűnt. Azon is lecsodálkoztam, hogy egyáltalán van igény nézni az üres süket dumát amit tolt.

Gondolom nem bírta a negatív kritikát, azért tiltotta le a komment szekciót.

2019. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hat meg . A tag erőlteti a videókat napi 2t is akár , ismetli a semmit . Jól keres a trógerek ismert arcok nyalogatásával mert a sok ezer unatkozó megnézi és emiatt nyeresége lesz .
2019. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semmi, azt sem tudom ki ez.
2019. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd kiröhögik más fórumokon meg IRL.
2019. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
36%

Tegnap óta megint lehet kommentelni :D


egyébként tényleg nincs értelme: csökken nézettsége, és ettől még ugyanúgy hülyét csinál magából, csak max. máshol írják le kommentelők a véleményüket.

2019. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos olvasta a kérdésemet. XD
2019. okt. 2. 09:48
 7/10 anonim válasza:
56%

Czibók esetén mindig ugyanaz jut eszembe, ahányszor egy videóját megnézem. Iszonyatos szunnyadó agresszió van a paliban. Érezni is lehet ezt rajta, de ki is mondja sokszor, elég sokszor beszél lángosok osztogatásáról, verésről. Magát és a saját generációját isteníti, a fiatalokat állandóan fikázza. Csak idő kérdése volt, hogy a trollok mikor találják meg és szedik szét. Érdekes, amit a negatív kommentelőkről is ír. Nem veszi észre, hogy vele van a baj, a tartalom nélküli videóival, a fikázódásával, az öndicséretével... A videói alatt fikázódó kommentelők jelentős része teljesen normális kommenteket ír más videósok videói alá. Vajon miért nem fikáznak le egy Magyarósi Csabát, Dancsót...?


Letiltotta a komment szekciót, senki nem nézte a videóit. Rengetegen a kommentek miatt nézik csak a videóit.

A magam részéről hiteltelen palinak tartom. Ha a testépítésről csinált volna egy rendes csatornát amit tartalommal is tölt meg az adott témában, akkor még talán hiteles is lett volna, még talán nézték is volna az arra kíváncsi emberek. De így számomra csak hiteltelen okoskodás amit előad.

2019. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
56%
Én azon vigyorgok, hogy meggyőződése, hogy unatkozó hülye gyerekek szívatják, de szerintem a valóban szellemes trollok mindegyike minimum 28-30 éves, illetve annál is idősebb. Sőt, még akár az ő híres korosztályából szívhatják páran a vérét. Az olyan gátlástalan cinizmushoz, mint ami ott megy, azért már kell egy kis élettapasztalat is. :)
2019. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már visszarakta hálistennek a kommentet
2019. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Ismét lehet kommentelni, bár azóta egy videónál megint letiltotta :D

egyetértek az egyik válaszolóval: a trollok nagy része legalább 30 éves (én is annyi vagyok, és szoktam trollkodni a videói alatt), illetve múltkor beszéltem egy 50 éves trollal is.


Egyébként sztem ő is pontosan tudja, hogy idősebb emberek szórakoznak, hiszen pl .rendszeresen kijavítjuk, mikor egy angol/olasz/francia szót rosszul ejti ki, vagy mikor baromságot mond az adott témában. de persze egyszerűbb úgy csinálnia, mintha szüleinkkel élő gyerekek lennénk, mint szembenéznie azzal, hogy trash tartalmat gyárt, és hogy egy műveletlen, egyszerű ember, akin a többség wc-n ülve/kajálás közben röhög.


Mára Czibók Laci egy mém lett a napi- legalább - egy borzasztó minőségű videójával, a rengeteg ellentmondással („sose vennék fel rózsaszín pólót”,aztán előkerült pár videó, ahol rózsaszínben magyaráz), a gagyi tetoválásaival, az ócska túlárazott hotelreklámaival, meg az igazi társkereső oldal reklámozásával, ahol fiatal lányok várják gazdag idős hercegüket, és a nyitóoldalon kamuprofilok dicsérik az oldalt :D


Nem beszélve a folyamatosan ismétlődő témákról és fiatalok szidásáról.

2019. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!