Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Benne voltam a letiltási hullámban ami Mo-n végig zajlott, viszont nem tudom normálisan visszaállítani a telefonom, hogy tudnám megtenni?

Mivel itt lehet részletesebben kifejteni, hogy mi és hogyan történt. Szóval elmondták, hogy úgy tudom megcsinálni, hogy az iPhonom-on ismét betudjak jelentkezni a Messengerbe, hogy csinálok egy iCloud biztonsági mentést, aztán alaphelyzetbe állítom. Idáig ment is minden rendben, viszont amikor újra indítom és beállítom úgy, mint új telefon, nem tudom, hogy a fotóimat, hogy és miként tudnám visszahozni. Ebben szeretném valakinek a megtisztelő segítségét kérni. Köszönöm előre is a válaszokat! :) 22F

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, törlés, Facebook, Messenger, fotó, iCloud

okt. 2. 14:57  Privát üzenet  

A válasz
csempéző vizipisztoy nevű felhasználó válasza:

Szia!

Ami fent volt az ICloud-ban, az minden elérhető ha belépsz a fiókodba a telefonon.

Nézd meg számítógépen hogy mi a helyzet, mert ha ott is üres akkor barátom nem volt rajta semmi.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 3. 05:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Messengeren hogy leher visszaallitani hogy az archivalast hogy normalisan bejojenek az uzenetek?
SOS! Nem tudjatok, hogy lehet visszaallitani a favebookot, hogy normalisan adja bee?
Acer tipusú laptopom van és valamiért a betűk helyett számokat ír, hogy bírom visszaállítani hogy normálisan működjön?
Miért van az, hogy a Google Chrome-om néhány oldalt kisebb méretben jelenít meg, kisebbek a karakterek stb. , de csak azokat, a többi oldalt normálisan jeleníti meg, és hol tudom...
Megvettem a GTA IV-et CD-n, és feltelepítettem. De mikor elindítottam azt írja ki, hogy: kiadási dátum ellenőrzése sikertelen, és már megpróbáltam visszaállítani az időt is!...
A youtubon nekem ugy rendezte el a gép a videókat, hogy 4 van egy sorba, hogyan tudom visszaállítani ugy mint ahogy eredetileg volt, hogy szépen normálisan egymás alatt lesznek a...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!