Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a google fordító?

Nem működik a google fordító?

Figyelt kérdés

Régebben,ha le akartam fordítani egy oldalt,akkor jobb egérgombbal kattintottam és kiválasztottam a "fordítás magyar nyelvre" opciót és lefordította magyarra bármilyen nyelvű oldalon voltam,de most nem fordít le semmit,mert nem ismeri fel a nyelvet,mindig magyarról akar magyarra fordítani.Most csak akkor működik,ha a beállításoknál kiválasztottam,hogy milyen nyelvről fordítson,már nem ismeri fel a nyelvet és fordít automatikusan,ez ellen mit lehet tenni?Elég idegesítő,hogy nem ismeri fel a nyelvet,hanem minden egyes alkalommal állítgatni kell

[link]



2019. okt. 3. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Nekem működik ez az opció. Ha a baloldalit be állítod nyelvfelismerésre, a jobb oldalit magyarra, és bemásolsz egy szöveget, ki fogja írni hogy milyen nyelv, és a magyar fordítását is. Nekem ez nem működik?
2019. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi, *neked ez nem működik?* a végén.
2019. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!