Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen megoldást javasoltok...

Milyen megoldást javasoltok erre az internetes problémára?

Figyelt kérdés

Hello,


Most költöztem be egy lakásba, a többi lakással közös internetet használunk, én asztali gépbe dugtam egy USB-s Wifi vevőt, de az a probléma, hogy 5-10 percenként 2-3 mp-re elmegy az internet, és mivel sokat játszok LoL/Fortnite ezért nekem szükségem lenne stabil internetre.


Lehet ezzel csinálni valamit, hogy ne menjen el pár mp-re ( az a baj, hogy mindenki más azt mondja, hogy amire ők használják tökéletes ), vagy tudtok ajánlani valamit?

Most telenor-os ilyen kis wifi router-t hozott ismerősöm, de csak pár percig tudtam kipróbálni, játék közben 50-60 as pingem van, ami talán már picit túl magas, van ebből olyan, aminek a pingje nagyon max 45?



Tehát 2 kérdés, lehet-e stabilizálni az internetet?


Ha nem akkor van olyan szolgáltató akinek a routerére rácsatlakozva játék közben max 45-ös pingem van?



Illetve grátisz kérdés, ha ilyen magas pinggel (60) jatszanék érdemes lenne lecserélnem a 60Hz monitoromat 144 Hz-esre vagy ha ilyen magas a ping akkor fölösleges?



2019. okt. 8. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kábellel csatlakozz a nethez és nem lesz a mostani neteddel sem semmi probléma.

A Wi-Fi úgy ahogy van el van baxva.

2019. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra sajnos nincs lehetőség.
2019. okt. 9. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig legyen, fúrd át a falat.
2019. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!