Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan érjek el...

Facebook-on hogyan érjek el valakit aki nem ismerősöm?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne a segítségére, régebben ismerősök is voltunk, csak letöröltem mert untam a posztjait meg nem beszéltünk sokáig így haszontalan is volt.


Nincs közös ismerős, nem engedi az FB, hogy bejelöljem. Viszont így félek, hogy a Message Request-ekhez teszi az üzenetemet.


Mit érdemes tenni? :)

(Más elérhetőségem nincs hozzá, mert töröltem.)



2019. okt. 9. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem engedi, hogy bejelöld, azért van, mert kéretlennek jelölte meg a jelölésed. Ha írni tudsz neki, akkor meg fogja kapni, és ha ismerősök voltatok, elvileg nem fog egyből az engedélykérések közé menni az üzenet.
2019. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Letiltott, nem tudok neki írni. :/

Az ismerőseim közül néhányat kértem, hogy nézzen rá, de ők sem tudják bejelölni. Gondolom 1 közös ismerős kell ahhoz, hogy jelölni tudják egyáltalán.

Én voltam az, de már nem vagyok.


Ha viszont ők írnak, az nem fog működni, mert nekik Message Request lesz, igaz?

2019. okt. 10. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor esélyes, hogy az engedélykérések közé megy az üzenet. Attól még megkapja, kérdés, hogy észreveszi-e, foglalkozik-e vele?
2019. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Irni tudni fog, csak sráctól függ, hogy belenézi-e az üzenetébe :) De nagy eséllyel el fogja olvasni!

Tegyen egy próbát, ne parázz!

2019. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy profilját látod, csak üzenetküldést tiltott le? :D
2019. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy látom.
2019. okt. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!