Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért Nem tudom letölteni a...

Miért Nem tudom letölteni a torrent linket?

Figyelt kérdés
Nemrég új számítógépet vettem, és nem jövök rá mi a probléma. Amikor le szeretnék tölteni egy torrent fájlt amit az Utorrentbe bemásolva le tudnám tölteni az adott dolgot, a torrent fájl nem töltődik le. Csak az Utorrent nyílik meg ahol a dologra azt írja "a rendszer nem találja a megadott elérési utat" persze mert nem jött le semmi. Valakinek valami ötlet? Chromeot használok

2019. okt. 11. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel jobb klikk a torrent fájlon és mentés másként vagy valami. Aztán onnan megnyitod és ha ugyanazt írja akkor máshol van a problémád.
2019. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jobb klikknél csak link mentése van, amivel csak az oldalra irányító linket mentem ugye..
2019. okt. 11. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt át tudod állítani a böngészőben, hogy ne automatikusan megnyissa a torrent fájlt ezzel elindítva az utorrentet, hanem rákérdezzen, hogy lementse-e vagy megnyissa-e.


De mindegy mert ha megnyílik az utorrent akkor vagy lejött, vagy pedig magnet link volt ami szintén lejött. A problémát okozhatja:


-túl hosszú a letöltési mappa elérési útvonala + a letöltendő fájl mappanevei + fájlneve


-írásvédett hely van beállítva letöltési célként

2019. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!