Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on kitílthatnak ha...

Ncore-on kitílthatnak ha megosztok egy torrent fájlt a barátommal?

Figyelt kérdés

Egy játékkal akarunk játszani, nekem van ncore-om neki nincs. Ezért elküldtem neki a torrentet. Lehet belőle bajom?

Prémium tag vagyok egyébként.



2019. okt. 11. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Azzal osztod meg akivel akarod a torrent fájlt, de azt tudnod kel hogy a megosztott torrent fájl által letöltött adat mennyiség a te sarad, rajtad kérik számon, tehát ha amit a haverodnak adtál játék 50 giga azt neked kel vissza töltened, seedelned. De ha te már letöltötted a játékot nem lenne egyszerűb egy külső HDD-n átvinni az ő gépére hogy fel tudja telepíteni?
2019. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki nincs, akkor simán megadhatnád az account jelszavát felhasználónevét, akkor sem lenne baj, amennyiben feltünteted az extrák menüben, hogy többen használjátok.

Feltölteni máshova viszont tilos. És meg van adva, hány helyről töltheted, szóval ha a haverod továbbadja jó sok embernek, akkor lehet bajod. De így elvileg nem:)

2019. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egyszerűbb lenne FTP-n átküldened, esetleg csinálni hozzá DHT torrent filet és úgy átküldeni ha nem akarod HDD-n átvinni hozzá(juk). Ezek nem érintik az eredeti forrás szabályait.
2019. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
#1 Múlt évtizedben élsz. Nem kell 50GB-tot visszatölteni. NCORE-on már rég nem arányos rendszer megy... Hanem elég a 24 órát fut, akár üres járatban. Azzal letudva.
2019. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 CspCsj ***** válasza:
80%

#4:

Nem 24óra, hanem 50GB esetén: 48+50*0.4=68óra

2019. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Amúgysem ér semmit a rendszerük. Az elmúlt hapban kb 20 torrentet szedtem le (múlt hónapban többet), egyiket sem töltöttem viassza és seedelni sem hagytam szóval letöltés megvonást kaptam.


Ezzel ott a gond, hogy semmit nem csinált azt leszámítva, hogy kiírta a letöltés megvonásos figyelmeztetést. Ugyanúgy tudok letöltögetni :D

2019. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És miért esik nehezedre vissza seedelni? Ha más sem tenné, te mit töltögetnél le?
2019. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megszerezném máshonnan. Ha annyira zavar seedelj felôlem, mindenkinek a saját joga eldönteni megteszi-e vagy nem.
2019. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5

Te sem tudod jól...

Start

Frissítve

Status

Fel

Le

Hátravan

Arány

Far.Cry.5.Dead.Living.Zombies-CODEX 7 napja6 napjaStopped13.21 MB80.63 GB 49ó 10p, 0.000


Egy percet nem seedeltem bele és nekem havi 10 torrentet nem is kell a HNR szabályai szerint amik rangonként eltérhetnek, de mindenkinek 48 órát kell seedelni.

2019. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába seedelnéd vissza ha elfelejted bejelenteni hogy egy másik 'gépeden is töltesz' le.. Kitilthatnak.


Hiába jelented be ha a barátod is kölcsönadja egy barátjának. A barát meg egy másik barátjának.. Kitilthatnak.


Ezért egyszerűbb ha FTP-vel küldöd tovább..

2019. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!