Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kezdenek egyre jobban...

Miért kezdenek egyre jobban elterjedni a prank videók itthon?

Figyelt kérdés
Egyre több youtube csatornát találok akik ezt az amerikai prank műfajt akarják behozni ide. De mégis miért? A nézettségük alacsony, a normális emberek nem vevők ezekre az ostoba kreténségekre. Az "áldozatok" általában teljes joggal megsértődnek, és kiakadnak az átverések miatt. Semmilyen szinten nincs igény ezekre a videókra. Általában ilyenkor annyi történik, hogy zaklatják az utca embereit. Hülyeségeket magyaráznak nekik, időnként még agresszíven is lépnek fel velük szemben, ami egyébként megkockáztatom: bűncselekmény. Lásd, a Fun4Money jelmezben ijesztgetős videói, bár nekem a mélypont Eder volt, amikor fingsprayjel fújkálta az embereket. Annál színvonaltalanabb tartalmat talán még nem is láttam a youtuben. Vagy ott van az, amikor huszonéves elvileg felnőtt embereket látok telefonbetyárkodni. Max 10 éves korban vicces, később már inkább szánalmas. Miért csinálják ezt egyre többen? Miért kell minden elmebeteg hülyeséget lemásolni nyugatról?

2019. okt. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy nem vagyunk rá vevők, egész sokat ismersz már rögtön te is.
2019. okt. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szegény bartost is jól megcsrönkülték már mostanság
2019. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Követem a mai trendeket. Valamilyen szinten kénytelen is vagyok erre. Van némi rálátásom a magyar youtubera. Nem mondom, vannak rosszabb tartalmak is, mint a prank videók, de azokra sajnálatos módon bizonyítottan igény van. Itt viszont csak egy zsákutcát látok.
2019. okt. 22. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál meg annyi sört, amennyi után kábé a macskástól a szivatósig terjed a hasznosságod videózás terén, és láss csodát: nincs is jobb tíz perccel bealvás előtt.
2019. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!