Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A filmtornado. Cc /már pár...

A filmtornado. Cc /már pár hónapja/ és a sorozatkatalogus. Cc /2019.10.12. óta/ filmletöltő oldalak miért elérhetetlenek bármilyen böngészővel? Az Interneten nincs semmi róluk. Persze ezeket általában törlik a szerverekről gondolom.

Figyelt kérdés

Mozilla Firefox hibaüzenetei:

A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) filmtornado.cc helyen lévő kiszolgálóval.

Hmm. Probléma az oldal megkeresésekor.

Nem lehet a(z) sorozatkatalogus.cc helyen lévő kiszolgálóhoz csatlakozni.


Google Chrome hibaüzenetei:

A webhely nem érhető elA(z) filmtornado.cc visszautasította a csatlakozást.

A webhely nem érhető elA(z) sorozatkatalogus.cc szerver IP-címe nem található.



#sorozat #film #törlés #filmtornádó #filmletiltás #törölt weboldal #filmweboldal
2019. okt. 14. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ámbár a domain be van regisztrálva:

* [link]

* [link]

de a sorozatkatalogus.cc domainhez nincs hozzárendelve IP-cím (nincs mögötte semmilyen szerver):

* [link]

a filmtornado.cc-hez bár van:

* [link]

de onnan csak domainparkoltatási oldal jön be (szóval nincs mögötte az eredeti szerver):

* [link]

2019. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát tartalmú üzenetet:

"Az üzenet témája: sorozatkatalógus és filmtornádó

Az üzenet szövege: Nagyon szépen köszönöm. Mindezek alapján - mivel úgy hiszem nem teljesen jogtiszta az ezeken tárolt filmek megnézhetősége, sőt letölthetősége -, gondolom a magyarországi elérése /habár a domain-ek, szerverek működési elvéhez laikus vagyok - lett csak blokkolva. Érzékenyen érint a hiányuk, mivel fájlcserélő letöltőket nem alkalmazok, habár nem biztos hogy a háttérben valamilyen beépült algoritmussal ezekről való letöltéskor nem történik-e fájlcsere.

A diahnosztika alapján gondolom a dark weben működtetik.

Van arra esély hogy valahogyan elérjem ezeket az oldalakat vagy nincs. Ismerősök ajánlottak IP-cím váltó programokat, valamint a dark webre való belépési lehetőségeket, de ezek nagyon lelassítják a gépet, valamint nem vagyok azon a szinten a számítástechnikában hogy bevállaljak ilyet.

Van erre egyáltalán válasz, hogy el lehet érni ezeket? Mert van a filmezek, meg mozicsillag, stb. letöltőoldal, azonban úgy látom hogy módszeresen kezdenek ezek kiiktatódni és helyettük új nem jön, illetve az orosz szerverekről nehézkes megtalálni filmeket."


1. Nem a "magyarországi elérésük" lett blokkolva, hanem egyszerűen a webszerver lett felszámolva.

2. Az online filmnézős oldalakon - a P2P-fájlcserélőkkel ellentétben - nem történik fájlcsere az oldalt meglátogató kliensek között. Egy-egy adott videómegosztó-portálról érik el a megnézni kívánt filmet.

3. A "diagnosztika" nem utal arra, hogy a dark weben működtetnék. Se TOR (.onion), se IPFS, se Freenet.

4. Mivel a webtárhelyet lekapcsolták, már nem érhető el.

2019. okt. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2019. okt. 15. 01:15
 4/8 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó kérdés. Ezen a honlapon kezdő kérdező vagyok, nem értem mitől nem privát egy üzenet, ha a Privát üzenet ablakba írtam valamit?

Tudom, ez nem az eredeti témához tartozó kérdés, de leírást eleddig nem találtam rá, hogy hogyan lehet validálni egy privát üzenetet, ha nem elég az ablakba beírás?

2019. okt. 15. 01:33
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ezen a honlapon kezdő kérdező vagyok, nem értem mitől nem privát egy üzenet, ha a Privát üzenet ablakba írtam valamit?"

Nagyon egyszerűen: ez egy témához tartozó kérdés.

Nincsenek benne személyes adatok, nem épp egy, csak mi kettőnk között történő privát beszélgetésről van szó - így azt közzéteszem, mint már oly sok esetben.


"– Regisztráció után nem kezdjük el a tagokat privát üzenetekkel bombázni, hogy “Kovács Pistike vagyok és sürgősen segítségre van szükségem úgyhogy vegyél fel ezen és ezen az MSN címen, majd segíts megoldani a problémámat csetelés közben”.

A fórum arra van, hogy írjunk bele, nem pedig társkeresőként szolgál. A fórumba írt kérdéseket és válaszokat mások is olvashatják és tanulhatnak belőle, már csak ezért is jobban megéri az ilyen jellegű segítségkérést publikusan intézni."

Forrás: [link]

2019. okt. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, akkor félreértettem a privát kifejezés egyik értelmét, nem ismerkedni vagy ehhez hasonlót akartam, csak számomra volt olyan információ a levelemben, amit úgy gondoltam hogy csak privát levélként írok meg. Mint például a dark web-bel kapcsolatos leírtak, de köszönöm, mert felfogtam, hogy a számomra privát tartalmat a másik fél nem priváttá teheti.

Teljes mértékben egyetértek a közérdekűséggel, tehát nem negatív a hozzáállásom, csak most már tudom hogy mik a magamról adott információk határai, a privát üzenet erre nem biztosíték, hiszen nem én dönthetem el, hogy számomra mi a privát és mi nem, erre az etikai árnyalatra nem gondoltam.

Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget.

2019. okt. 15. 02:57
 7/8 anonim válasza:
Szia! Csak megváltozott a domain. Itt éred el. Írták a facebookon. [link]
2019. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Hát ez fantasztikus, nagyon-nagyon köszönöm!
2019. okt. 16. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!