Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TL-WR841N routeren parental...

TL-WR841N routeren parental control (szülői felügyelet) engedélyezése wifi-n keresztül csatlakozó eszközökre bizonyos időszakokra hogy történik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány hete (2019. szept.) vettem egy új TL-WR841N routert. Sok leírás van a neten a beállításáról, de mégsem jön össze.

A gond ott kezdődik, hogy amikor LAN-on (vezetéken) keresztül csatlakozom a routerhez, akkor ezt nem tudom beállítani felügyelő PC-nek: a MAC címet másolva, majd mentve "Error code: 4727 MAC Address of Parental PC should differ from that of Child's PC. Please input another one." üzenet jelenik meg.

Aztán meg akármilyen start/end értéket állítok be az Add gombra nem reagál, csak a Clear-re, de akkor az egész táblát törli.


Van valaki, aki eredményesen konfigurált ilyen routert? Tudna segíteni?



2019. okt. 14. 22:09
 1/3 Shaddark ***** válasza:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=lHwtkMDYEio


Annyi jó router márka van, zyxel ... ... ... miért pont tplink?

Mondjuk ha rokonod a boltos megértem, hogy a legnagyobb árréssel rendelkezőt veszed, de hát neked kell szenvedned majd vele...

2019. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:
A hibaüzenet alapján ugyanazt a gépet akarod megadni gyermek és szülő PCnek is. Ez értelemszerűen nem fog menni, két külön gépnek (hálózati kártyának) kell lennie.
2019. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Shaddark: köszi a két linket, de a TL-WR841N vezérlőpanelje mindkét linken látható panel megjelenésétől eltér, még a funkciók sem találhatóak meg: a Parental Control settings oldalon nincs "Id MAC-adress" és alatta "Add new" gomb, meg sok minden más sem. A firmware verzió ua., mint a TP-link letöltési kp-ból letölthető nél. Asszem másik router lesz ebből...
2019. okt. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!