Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google jelszó megváltoztatása?

Google jelszó megváltoztatása?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a laptopomon a Windows-t. Emiatt be kellene jelentkeznem újra a google (gmail,youtube) fiókomba, de nem emlékszem a jelszómra. Telenomon be vagyok jelentkezve, ott próbáltam megváltoztatni, de ahhoz is olyan biztonsági kérdéseket kér amikre nem tudok válaszolni, illetve régi telefonszámra,email címre akar küldeni azonosítót amik már nem élnek? Van valami megoldás?

2019. okt. 15. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. okt. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "más módon történő próbálkozást" is fel szokta ajánlani, egy utolsó jelszó sincs amire emlékszel? Megkérdi azt is kb. mikor hoztad létre a fiókot.
2019. okt. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remek tanulópénz volt.
2019. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát: battál frissíteni a Google-ben a telefonszámodat meg az alternatív email címedet, nyilván kétfaktoros hitelesítést sem használsz, voltál olyan balga, hogy az újratelepítés előtt nem mentetted le a Chrome profilt (amit amúgy csak vissza kellene másolni és mindened meglenne, bejelentkezésekkel, mindennel együtt), a jelszót elfelejtetted és a biztonsági kérdésekre se tudsz válaszolni.

Hát erre mondják, hogy a hiba bizony a billentyűzet és a szék között található.


Telefonról próbálkoznék megváltoztatni a telefonszámot és az alternatív email címet, hátha. De nem sok esélyt adok neki, hogy menni fog.

2019. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!