Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netpanel mennyire megbízható?

Netpanel mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Netpanelről kinek mi a vélemyéne és miért kell a címet megadni?

2019. okt. 19. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye ez egy ilyen kérdőíves cucc. Na azért kell mert ha nyersz akkor tudják, hogy kit keressenek és hogy hol. És az email címedre is szükésgük van hogy értesítsenek ha nyertél a sorsoláson, vagy hogy mikor viszik az utalványokat.
2020. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segatséget!
2020. ápr. 29. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Most kaptam meg egy 10.000-es utalványt.
2020. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta vannak tapasztalataim az oldalall kapcsolatban,lényeg az,hogy a pontok nem járnak le,addig gyűjtöm ameddig akarom,vagy nevezek nyereményjátékra vagy amit nem használok fel negyedév végéig azt be tudom váltani vásárlási utalványra,nagyábból ennyi a lényeg.
2020. dec. 23. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Nekem pl. nemrég összejött a pontom, tegnap megkaptam az utalványt, a maradék - jelenleg összesen 4049 - pontomat pedig, amit nem lehetett utalványra váltani - nyeremények reményében a januári sorsolásra váltottam be, annak ellenére, hogy azzal negatív, rossz tapasztalataim vannak, korábban, egy 2019. 2.negyedévében tartott sorsoláson ugyanis - bár akkor 2934 sorsjegyet váltottam, ennek ellenére nem nyertem. 1115-tel több sorsjegyem van, Playstation 4 Pro 1TB-ra, KRUPS Nespresso Citiz XN740510-re, és 5000 Ft értékű ajándékkártyára neveztem, de most sem vagyok túlságosan bizakodó a sorsoláson aratandó sikeremmel kapcsolatban.
2020. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4/kérdező: neked hány sorsjegyed van/milyen tapasztalataid vannak a sorsolásokkal kapcsolatban?
2020. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 pontokat gyüjtögetem nem váltottam még be pontot,de utalványra fogom majd beváltani,nyereményjáték annyira nem vonz ha nem nyerek oda a pontom,így csak az ablakon dobtam ki sok sok időt.DE az utalványból tudok venni dolgokat amikre szükségem van pl liszt,cukor stb stb Tesco meg van vagy 4 is a közelemben. :)
2020. dec. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!