Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress rendelés hiba?

Aliexpress rendelés hiba?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom:


Több terméket egyszerre akartam rendelni. Bepipáltam mindet leadtam a rendelés. A weboldal azt írta hogy a vásárlás nem lehetséges és kiürítette a kosarat. Megnéztem a rendeléseimet és azt láttam hogy semmi sincs megvásárolva illetve az aznapi rendeléseimet megduplázta. Megpróbáltam egyesével itt megvásárolni de csak egy kávés csésze animáció fogadott. Gondoltam jó akkor itt be is fejeztem az Alis pályafutásom lemondok minden rendelést és soha többé nem használom. Ez meg is történt. Másnap nézem a bankszámlát a pénzt levonta ami értékben szerettem volna vásárolni DE a weboldalon az van írva hogy minden aznapi vásárlásom lemondva(és már 3x szerepel az összes termék) illetve 1-2nek folyamatban van a lemondás.


Na ilyenkor mi van? Vissza kapom a pénzem vagy ki jönnek a termékek annak ellenére hogy a weboldalon le vannak mondva?


Esetleg valaki hasonló problémával találkozott?


A support Eva-nál is próbálkoztam csak annyira jó hogy egy kis frame bele csúszik a chatbe és semmit sem lehet elolvasni amit a bot/service válaszol. Ha meg eltudtam olvasni minden válaszomra azt spammelte a hölgy hogy írjam le a problémám...



2019. okt. 19. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fogod kapni, de várni kell rá pár napot.
2019. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!