Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefoxnál oldalt csak így...

Firefoxnál oldalt csak így menthetek a Bookmarksba?

Figyelt kérdés

[link]

Régebben simán ráhúztam a Bookmarks csillagra, és behúztam oda, ahova akartam az adott oldalt. Most ez nem működik? Csak így tallózva, több lépésben menthetek az "Other Bookmarks"-ba lévő xy mappába?


2019. okt. 19. 17:20
 1/6 Argloss ***** válasza:
CTRL+B és oda húzod ahova akarod.
2019. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Költői kérdés:

Megfordult a fejedben, hogy kipróbálod, mielőtt kiírod a kérdést?

2019. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, írtam "régebben", tehát azóta próbáltam...


Nekem ez az ikon (csillag) a jobb szélén van, arra szoktam ráhúzni az oldalt, a menü lenyílt és behúztam abba a mappába ahova szerettem volna...volna, mert nem nyílik le. Ezért a kérdés. Miért nem működi hipp-hopp?

A CTRL+B viszont működik, köszönöm. Majd rászokom... :)

2019. okt. 19. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Két csillag is van a címsorban. Az első a címsor része (könyvjelző hozzáadása gomb). Ha arra kattintasz, leugrik egy panel ahol megadhatod a mappát. A második csillag a "könyvjelzők megjelenítése" gombja, oda lehetett húzni a linket, és akkor lenyílt, majd elnavigáltál. Az még mindig működik, hogy az ikonra húzod a linket, és beteszi a gyűjteménybe ami lenyitható a gomb lenyomásával. Azon belül pedig már szabadon húzhatod a linket.
2019. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argloss ***** válasza:

Nem kell rászoknod, a következő verzióban talán javítják:

[link]

2019. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen "könyvjelzők megjelenítése"...az nem megy, de ezek szerint a FF-nél kell javítani. Köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!