Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Évek óta nem tudom mi a baj a...

Évek óta nem tudom mi a baj a Youtube-al Safarin. Miért vágja le a szöveget?

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem látom sehol a feltöltőt?



2019. okt. 20. 21:13
 1/8 Argloss ***** válasza:

A YouTube a Google tulajdona. A Google-nek van böngészője, ami a Chrome. A szolgáltatásai ezzel a böngészővel működnek a legjobban.

Működhetne tökéletesen az összes többivel is? Egészen biztosan. Érdeke ez a Google-nek? Nem valószínű.

2019. okt. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik Safari verzió? Nálam semmi baja.. eddig sem volt (2005 óta használom).
2019. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melyik? Mindig frissül, a legújabb gondolom. Nekem évek óta probléma? Mi ez, csak az én gépemen van baj? A Google-nak igenis érdeke, hogy lássam.
2019. okt. 21. 22:28
 4/8 Argloss ***** válasza:

Ha Safari böngészőben nem működnek dolgok, akkor a felhasználók átvándorolnak olyan böngészőkre amikben működik amit szeretnének. Böngészőt könnyű cserélni, YouTube-nak meg nem feltétlenül van jó alternatívája. Így érthetőbb, hogy miért nem baj ez nekik?


Próbáld meg kikapcsolt bővítményekkel, töröld a gyorsítótárat stb.

2019. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy a Safari 10000 másik dologban tök jól működik, és csak ezzel van probléma. ezért nem vándorolok át. Pontosabban használom a Chromot is csak másra. A Safarit megint másra.
2019. okt. 22. 08:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre, kérem, hogy a kérdésre válaszoljon az, aki tud. Imádom, hogy sose a kérdésre válaszolnak GYK-n. A Safari nem tudja értelmezni a szabványt, vagy a Google programozta le rosszul és pontosan mi a baj vele. Ez lenne a kérdés.
2019. okt. 22. 08:59
 7/8 Argloss ***** válasza:

Megkaptad a lehetséges válaszokat.


- Google szereti a legújabb technológiákat használni, nem feltétlenül érdekli, hogy a többi böngésző nem halad olyan ütemben, mint ők. Noha a Safari szeret dolgokat másképpen értelmezni, de kicsi az esély, hogy egy friss Safari böngészőnek probléma legyen a YouTube főoldala.

- Tehát elképzelhető, hogy régi verziód van, ami még nem támogatja a szükséges css beállításokat (akár Windows-os verziód is lehet, amivel évek óta nem foglalkozik már az Apple) Nagyon szuper, hogy leírtad, hogy úgy gondolod, hogy friss meg minden, csak nem derül ki belőle a valóság.

- Ha friss verzió és mégis problémás, akkor valószínű, hogy valamilyen bővítmény van telepítve, ami miatt hibásan jelenik meg az oldal (hirdetésblokkoló?).

- Nem sok esélye van ugyan, de gyorsítótárból is tölthet be régi stíluslapot, ami miatt rosszul jelenik meg.


Tehát, vagy Google, vagy Safari, vagy felhasználói hiba. Nagy eséllyel a legutolsó lesz.

2019. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is felhasználói probléma, de ezt nagyon könnyen kiderítheted.


Csinálsz egy új felhasználót, belépsz, és megnézed, hogy mi a helyzet. Ha nincs probléma (szerintem nem lesz), akkor egyértelműen valamilyen beállítást hordozol frissítésről frissítésre, ami ezt okozza. Ez esetben érdemes teljesen alaphelyzetre hozni a Safaridat, és talán megoldódnak a problémáid

2019. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!