Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha csinálok egy...

Facebookon ha csinálok egy mémes oldalt akkor ki fogja írni hogy én vezetem? Illetve tudnék létrehozni MESSENGERES csoportot?

Figyelt kérdés

Instagramon van egy viszonylag népszerű oldalam és van igény facebook oldalra is, és többen jelezték hogy szeretnének messenger csoportot is (mivel nem sima mémjeim vannak, hanem egy adott témával foglalkozok ezért szeretnének velem beszélgetni)

A facebookot meg nem igazán használom így nem nagyon értek hozzá, szóval inkább megkérdezem.


A létrehozás elején nem értem miért kellett belépnem a személyes facebookomba, ugye nem írná ki sehol hogy én vezetem vagy ilyesmi?



2019. okt. 21. 20:27
 1/1 anonim válasza:

A Facebook-os oldalakon nem írja hogy ki kezeli az oldalt. Azért kell bejelentkezned hozzá, hogy tudd kezelni.

Messengeres csoportban viszont látják hogy ki hozza létre az adott csoportot és hogy ki küld be képet/üzenetet.

2019. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!