Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom ki hallot vagy...

Nem tudom ki hallot vagy vásárolt erről az oldalrol mennyire megbizható az oldal? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]

#vásárlás #weboldal #fizetés #garancia #marketpalace #vásárlói vélemény
2019. okt. 23. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg senki nem hallott róla.


egyébként sem értem ezt soha. beírod árukeresőben vagy árgépben a keresett terméket, kiad egy csomó boltot, ami árulja.


ott el tudsz olvasni millió értékelést az adott boltról, az alapján el tudod dönteni, megbízható-e.


ez a bolt sehol nem szerepel, miért érné meg pont ezzel kísérletezni, amikor nem valami nagyon ritka dolgok eladásával foglalkoznak...

2019. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert itt a legolcsóbb de azt írják megbízható csak hosszú a kiszállítási ido
2019. okt. 24. 20:17
 3/4 anonim válasza:
Ez már ugyan nem mostani kérdés felvetés ugyan, mult évben én is vásároltam tőlük viszonylag olcsón de azt hiszem most valami gond lett velük. Én nem károsodtam mert utánvétesre rendeltem tőlük amit 10nap után lemondtam mert semmijen módon nem elérhetők, a szépséghibája a dolognak hogy a hiszékenyeket a rendszerük online utalással is fogadja gondolom van akinek ebből némi gondja támad.
2021. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. hát igen, én is egyszer jártam meg ilyen noname oldallal. néhány ezer forintos terméket rendeltem, és még egy bő 2 hét után sem volt semmi reakció, én ki is fizettem előre...idő közben megrendeltem olcsóbban ebay-ről a terméket és lemondtam. a pénzemet pedig következő hónap elején utalták vissza, mondván hogy ők havonta számfejtenek és akkor egyben utalgatnak el mindent. én azóta inkább kerülöm az ilyen helyeket, de ha mégsincs más mód, akkor utánvét.
2021. máj. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!