Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérte a Facebook személyi...

Kérte a Facebook személyi igazolványom és a lakcímkártyám lefotózását és elküldését, hogy ellenőrizzék a nevemet. Hogyan oldjam meg, hogy csak a nevem lássák, a címem, szi. Számom, aláírásom pedig ne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Küldtem hivatalos levelet, mert eleinte elég lett volna. Már ezt a kettőt fogadják már csak el. Próbáltam szerkesztővel eltakarni, nem fogadták el, mert szerkesztett. A fotót átneveztem, hogy ne látszódjon a szerkesztő app neve, ezt új fotóval csináltam. Ezt sem fogadták el. Nem akarom megadni sem a számot, sem a címem, sem az aláírásom. A kép, név, állampolgárság, nem stb. mehet. Túl sok minden veszne, ha új fiókot nyitnék.

2019. okt. 26. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kérte, mit csinálnál? Vagy csak úgy random?
2019. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zebulon66 válasza:
Ne haragudj de biztos a Facebook? Lehet csinálni teljesen úgy kinéző oldalt. Csalók alkalmazzák így szerezve adatokat.
2019. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, Facebook, azóta sem tudok belépni. Furcsa nekik a nevem. Ennyi. A többit leírtam.
2019. okt. 26. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért furcsa? Milyen neved van?

Írd meg, akár privátban...érdekel.

2019. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szokott a FB olykor ilyen hitelesítést kérni.


vagy az elkészült fotón utólag szerkesztő programmal eltünteted a nem kívánt részeket - pl. fekete ecsettel ráfestesz, hogy ne látsszon, vagy ha tudod hogy kell, lehet homályosítani, pixelezni is.


az igagzolvány szám a kártya szélén van, arra az is megoldás, hogy az ujjaddal letakarod. az aláírást már nehezebb így megoldani.


mielőtt lefotóznád a személyit, ráteszel apró papír darabokat, amik eltarkarják a képen az adatokat, így már készítéskor sem látszik semmi, aminek nem kéne. később hozzá se kell nyúlni a képhez, lehet rögtön küldeni.

2019. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, így teszek!
2019. okt. 28. 02:39
 7/8 anonim válasza:
Sajnos azt sem fogadják el, én elengedtem a dolgot...
2019. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elfogadta, köszönöm :))) Nem mondom, hogy macerás volt, de nem jutott eszembe, tényleg köszi!
2019. okt. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!