Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan jelenik meg, ha valakit...

Hogyan jelenik meg, ha valakit blokkol a facebook?

Figyelt kérdés

Nemrég az egyik ismerősöm idővonalán akartam megnézni egy képet, amit korábban megosztott, ekkor láttam, hogy nem találom az ismerőseim közt, a keresőben is próbát tettem, de nem találta a profilját, megnéztem a messenger beszélgetésünket, ott minden megvolt, csak a beszélgetés elején úgy írta ki, hogy "ismerősöm volt" viszont a profil fül aktív (akik fb. fiók nélküli messenger felhasználók, azoknál nincs ilyen fül) rámentem a fülre, írta hány közös ismerősünk van, meg egyébb megadott adatokat, de mikor a facebook-on akartam megnyitni, nem tölti be, Androidnál meg azt írja, hogy jelenleg nem elérhető.

Mivel ritkán beszélünk, és nem válaszolt még a messengerre, gondolom megkérdezem itt is, hátha valaki járt már hasonlóan, ugyanis biztos nem tiltott, mert hát oka se volt rá, ahogy arra se, hogy törölje magát, legalább is amit én tudok, viszont hozzám hasonlóan más se találja, nem csak én.


Nem ritka neve van, a kereső kb. 20-30 ilyen nevű felhasználót talál alsóhangon, remélhetően nem keverték össze más felhasználóval.



2019. okt. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá olyan bönbészőben is, mely nincs bejelentkezve Facebook-ra, esetleg ismerősöd telóját kérd kölcsön és keress rá Fb profiljára. Ha nála betölti a profilt, akkor erősen gyanítható, hogy letiltásra kerültél.
2019. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Pont ezt írtam, hogy másnak se tülti be a profilt, meg aztán oka se volt tiltani, ha így lenne, legalább zaklatnom kellett volna ahhoz, de viszont a messengeren tudok neki írni, úgy tudom tiltás esetén azt se tudnék.
2019. okt. 27. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele más módon a kapcsolatot, ha tudod, kérdezd meg tőle mi újság a Fb profiljával.
2019. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Egyenlőre még a válaszát várom, ugyanis volt ismerősöm akit 2 hónapra letiltottak, csak mivel neki pont nem tévedtem a profiljára ezidő alatt, kíváncsi vagyok, hogyan jelenik, vagy nem jelenik meg az ilyen fiók.
2019. okt. 27. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!