Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valamelyik ismerősöm...

Ha valamelyik ismerősöm fiókját felfüggeszti a Facebook, szóval nem saját döntése alapján, a messenger-je még működni fog?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm, eléggé szeret pengeélen táncolni, volt már amikor tiltotta (felfüggesztette) fiókját a Facebook, viszont akkor még nem álltam üzleti kapcsolatba vele, viszont most is kihívta a sorsot maga ellen, szóval idő kérdése, és megint kinullázhatják 2 hónapra, vagy többre (fene tudja). Azt tudom, hogy ha valaki saját elhatározásból függeszti fel fiókját, a messenger-t aktívan tudja hagyni, és tud kommunikálni ismerőseivel.


Ha hajlandó lenne viber-t használni, nem izgatna a dolog.


Nyilván a kérdéssel kapcsolatban felmerül több más jogos kérdés is, pl. hogy miért tartok üzleti kapcsolatot ilyen emberekkel, na most megnyugtatok előre mindenkit, hogy nem sokáig fog tartani, mert én se vagyok hülye :) ezért szeretném, ha konkrétan a kérdésre érkezne válasz. :)



2019. okt. 29. 10:34
 1/2 Shaddark ***** válasza:

Csinál másikat kb. 5 perc alatt és beszélhetsz vele.

Akár már most is csinálhatsz neki egyet és azzal csak veled beszélget.

2016 óta több fiók is lehet aktív a messengerben.

2019. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Ezzel is tisztába vagyok, gyakorlatilag csak arra lennék kíváncsi, hogy ez esetben, amit leírtam, megmarad-e a messenger-je, mert a sok más fb. leírás közt erre nem találtam választ. Természetesen végső megoldás lehet az is, amit írtál.
2019. okt. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!