Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudja, hogy nézegettem instagr...

Tudja, hogy nézegettem instagramon? Honnan?

Figyelt kérdés

Rövid időn belül már másodszor fordul elő az eset. Megtetszik a lány, alig beszéltünk még, nekem nincs instagramom de rákerestem és megtaláltam őt nyilvános profilban, mert kíváncsi voltam (pl van-e párja). Elkezdtem gyakran nézegetni és rövid időn belül átváltott zárt körűre a fiókja. Pár hét múlva egy másik lánnyal ugyanez történt.


Mintha valahonnan tudnák, hogy valaki publikusban sokat nézi őket, és ezért hirtelen átváltanának zárt körűre, hogy csak a követők lássák azt, amit kiposztolnak. Én ugye nem vagyok követő, mivel nem is vagyok regisztrálva.

Áll az instagramosok rendelkezésére ilyen statisztika?


Vagy csak ekkora véletlen egybeesés lenne az egész, hogy egymás után van kettő is, aki alapból nyilvános volt, és rögtön az után, hogy elkezdem nézegetni, átvált zárt körűre?



2019. okt. 29. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak egy szimpla paranoia. Gyakorlatilag kismillió oka lehet annak miért rakják nem nyilvánosra a profilt.

Legvégső esetben sem mondanám oknak azt amit te felvázoltál, mivel fiók nélkül böngészőből való rákeresésnek semmi nyoma nem lenne.

Plusz miért hiszed azt, hogy pont miattad történne mindez?

Gondolom van valami okod rá.

2019. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha nem mondogatod mindenkinek hogy napi x alkalommal nézegeted a profiljaikat, akkor fixen nem tudják meg. Nem hiszem hogy miattad lett volna, ez csak véletlen.
2019. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak annyira furcsa egybeesésnek tűnik, hogy van valaki, akinek évekre visszamenőleg nyilvánosak a képei, aztán mikor rátalálok a profiljára és elkezdem nézegetni, majdnem minden nap megtekintettem, és pár nap múlva átvált nem publikusra.

A másiknak pont ugyanez történt. Pár napon belül átváltott.

Mintha látták volna, hogy "valami idegen" sokat nézegeti őket. Azt nyilván nem tudhatták, hogy én, szóval igazából ismerős.

2019. okt. 30. 07:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam arra, hogy esetleg van valami nézettség számláló instagramon.
2019. okt. 30. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!