Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » E-bayről rendeltem és paypalla...

E-bayről rendeltem és paypallal fizettem de nem érkezett meg több hónap után sem, mitévő legyeK?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Keresd meg a postások közül, amelyik ellopta.
2019. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vissza lehet kérni a pénzt
2019. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már egy ideje közel 1 hónap csak az, hogy beérkezik a magyar országos központba, majd arra vár a csomag hogy átvilágítsák. És ebben még nincs benne az az út, amíg egyáltalán ideér külföldről, főleg Kínából - ahol a 60 napos szállítási idő hajóval még mindig standard.

Bár visszakérheted a pénzed, a csomagod 99%, hogy meg fog érkezni, csak még mindig nem dolgozták fel. Legalább 2 hónapot érdemes várni a feladást követően, míg panaszt teszel. Ha ez is letelt, mehet a refund kérelem, a rendelés adatainál találod.

2019. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos lehet igazság abban, amit az #1 válaszoló írt.

Az alábbi fórumon sok esetet olvasni.

[link]


Az ország bizonyos régióin gyakrabban nem érnek célt a külföldi csomagok. Én szerencsésnek érzem magam, mert több mint 100 -szor rendeltem már különféle kütyüket külföldről, de eddig még csak 1 csomagom nem jött meg.


Valami biztos történik. Persze ők csak emberhiányra hivatkoznak, meg hogy túl sok a csomag.

Emeltet a nyomi vámosok is sokat ülnek 1-2 csomagon. Nekem volt olyan csomagom, hogy tracking szerint 1 kerek hónapot dekkolt a Posta kicserélőben.


Ha legközelebb rendelsz, mindig kérj tracking -et a csomagra.

2019. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eltelt azóta 3 hónap, már kifutottam a visszatérítési időből azt írja. Postán maradóra kértem mégsem lett meg.
2019. okt. 30. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott is maradt...
2019. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak, legtöbb helyen visszadja a pénzt
2019. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Írtam az eladónak, visszaküldte. De nem jött vissza a bankszámlára.

Ilyenkor hogyan működik, hogyan kapom meg?

2019. okt. 31. 09:14
 9/9 anonim ***** válasza:
nem paypalra ment vissza? Nézd meg
2019. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!