Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microsoft Security Essentials-...

Microsoft Security Essentials-t miért nem tudom frissíteni?

Figyelt kérdés

Úja kellett telepítenem a laptopom,(Win7 /32-bit) + valamelyik aktívátorát használom hozzá.Sajnos egy Java alkalmazást sem tudom azóta felrakni, nem beszélve a Microsoft Security Essentials- frissítéséről, valamint a Windows update sem működik.

Talán ki kellene kapcsolnom a deffendert, vagy a router beállításokkal lehet baj?

Kérlek segítsetek ebben, előre is köszönöm a jó tanácsokat.



#Java #Microsoft #Essentials #Winsows Update
2019. okt. 31. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt, hogy leállítod a BITS (background inteligent transfer service) és a Window Update service-ket, aztán töröld a c\Windows\SoftwareDistribution mappát.

A Windows service-ket úgy éred el, hogy a Start menü keresésbe beírod azt, hogy "services" és lesz egy olyan találat, hogy Services :)

2019. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos nem reagál semmit a start-keresőbe írt "services" szövegre.
2019. nov. 1. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Windows billentyű + R billentyűzet kombinációt benyomod (vagy Start menu -> Futtatás) és beírod, hogy services.msc
2019. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem működik nálam legalább is win7/32 bit ultimate-vel.
2019. nov. 5. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyiss egy parancssort és oda gépeld be, hogy service.msc, aztán nyomj egy Entert a billentyűzeten.
2019. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit nehézkes volt nekem, de rendbe jött lassan.

Nagyon köszönöm!

2019. nov. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!