Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopomom miért nem tudok...

A laptopomom miért nem tudok netezni wifi àltal?

Figyelt kérdés

Csatlakozók a hàlòzatra,de azt írja,hogy nincs internet elérés. Ugyanerre a hàlòzatra telefonnal vagy tablettel tudok csatlakozni és netezni is.

Mit kellene tennem,hogy a laptoppal is tudják netezni?



2019. nov. 1. 18:14
 1/10 Énvagyok10 válasza:
próbáld meg egy netkábellel szerintem :)
2019. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ha semmire nem reagál, csak kábellel hajlandó csatlakozni? Mi baja lehet? Tegnap még jó volt.
2019. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

Véletlenül nem Windows 10 van rajta? Az hajlamos letörölni a gyári drivert és utána egy használatlant telepíteni helyette, a felhasználó megkérdezése nélkül.


Meg kéne próbálni újratelepíteni a Wi-Fi drivert a gyártó oldaláról. Az automatikus driver frissítést meg letiltani.

[link]

2019. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a wifi a Telecomé, hiába írom be a jelszót (jó hosszú), de rögtön elfelejti, kész gutaütés. Minden más működik (IPTV, telefon, kábeles net). Mi baja lehet?

Windows 10: még nem az, Win7. Ha ráérek, majd telepitem.

2019. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az otthni wifinél van csak így, más wifire simán tudok kapcsolódni és netezni is tudok rajta..
2019. nov. 9. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2019. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos még nem...
2019. nov. 16. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy megoldódott-e, mert nálam is hasonló probléma volt. Az albérleteben Telecom szolgáltató volt, ott azonnal rá tudtam csatlakozni a wifire és két hónapig gond nélkül használtam. Aztán onnan két nap múlva átköltöztem olyan helyre, ahol Flip volt. Bekapcsoltam a gépet, a wifi működött (kiváló jelerősséggel) de az istennek sem akart a gép rácsatlakozni. Egyetlen oldalt sem nyitott meg. Többen átnézték a gépet, de semmire nem jutottak (a hardver rendben volt), pedig más eszközzel működött.

Végül vetem egy usb-s wifi-sticket (kb. 3000 forint volt) és láss csodát, azonnal bejött a net, pedig még a szervizes sem értette, hogyan lehetséges ez a probléma.

2019. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én is megpróbálom
2019. nov. 18. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval a Telekom. Kérni fogom az elosztó lecserélést, mert a laptopok (se az enyém, se a fiamé) NEM csatlakozik. Minden más wifire igen. MI EZ a hülyeség Telekom???
2019. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!