Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook beszélgetés - ha...

Facebook beszélgetés - ha törlöm, a másiknál is törlődik?

Figyelt kérdés
Tudom, ezer ilyen kérdés van, de mivel már mindent frissítenek, újítanak, gondoltam, talán ez is megváltozott. Az illető, akivel törölném a beszélgetéseinket, volt, hogy képet küldött nekem véletlenül, de mire (1-2 perc) odajutottam, hogy megnézem, már törölte, ugyanaz volt néhány szöveges üzenetnél. Ezt hosszabb távon is meg lehet csinálni?

2019. nov. 3. 12:15
 1/3 anonim válasza:
Csak a saját példányt törli.
2019. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A küldéstôl számítva 10 perc áll rendelkezésre a küldônek, hogy a másik félnél is törölje az üzenetet / képet. Azután csak magánál tudja. Plusz ha törli a másik félnél akkor az üzenet helyén ott lesz, hogy az üzenet törölve lett
2019. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár percen belül van lehetőség az elküldött üzenet mindkét félnél történő törlésre, azután csak saját példányt
2019. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!