Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan elképzelhető, hogy a...

Olyan elképzelhető, hogy a Win7 jobban lefoglalja a netet, mint anno a Vista?

Figyelt kérdés

Elég láma netem van, de anno a Vistán nem volt vele gond különösebben, mindig tudtam tartani játék közben a pinget max. 100-on (ami kicsit sok, de nem sokban befolyásolt). Most viszont, mióta a Win7-et feltettem, elég gyakori a 999-es ping. De amúgy nem lassabb, mint a szokott, csak játék közbe 10 percből 5-6 percig 999-es pingem van. És mondom, anno Vistán nem volt ilyen gondom. Ráadásul ha kilépek mindenből (msn, xfire, stb) akkor sem javul, Vistán pedig azokkal együtt volt normál.


Lehet ezen valahogy segíteni? Az segíthetne (lévén, hogy laptop-om van és router-ről wifi-n jön a net), ha nem a router wifi-jét használnám, hanem a router adapterét?


2010. júl. 17. 22:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Utolsó sort elírtam: "...ha nem a laptop wifi-jét használnám, hanem a router adapterét?"
2010. júl. 17. 22:40
 2/2 anonim válasza:
szia. Nekem is ez volt a hibám, anno 4 hónappal ezelt h win 7-et rakam fel a gépre és tépet mind atom, azaz ĺgy ahogy mondod, 999ping stb... A win 7-nek nagyobb hely kell mind a vistanak meg, nagyobb a követelménye is. Nekem Xp volt és most is az van a gépemen, mert szerintem még mindig az a ˝legjobb˝ game-ezésre. De ha közvetlenül a rooterre köd a géped akkor kicsit gyorsabb lesz a neted mert nem gátolja semmi a netedet, ellentétben a wifi, pl:fal,árnyékolás, stb...remélem tudtam segíteni.:)
2010. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!