Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bejelentett profilt facebookon...

Bejelentett profilt facebookon már nem találom. Ezek szerint törölték?

Figyelt kérdés
Gyakran jelölnek be kamu profilok, ezeket azonnal szoktam jelenteni. Külön bejelölöm, hogy küldjön értesítést nekem, hogy tényleg törölték-e vagy mi lett a profillal. Eddig mégse kaptam egy értesítést sem, de pár órával utána akármelyik nevét írtam be a keresőbe, már nem találtam. Ezek szerint a profilt törölték?

2019. nov. 13. 20:28
 1/4 anonim válasza:
Ha nem raktad tiltólistára, akkor minden bizonnyal törölték, de viszont én szinte mindig kapok értesítést az FB-től, hogy törölték a Facebook-ról
2020. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rájöttem, hogy ezek azok a külföldi "szexis csajok" profilképű kamuk akik férfiakat pécéznek ki vagy adathalászat, vagy kattintásszám növelés céljából. Csak fura, hogy semmi értesítést nem kapok.
2020. jan. 8. 22:21
 3/4 anonim válasza:

Nagyon szívesen!

Nyugodt legyél, már én is találkoztam nem 1x ilyen esettel az FB-n...

Bekvövetett egy xy nevű "csaj" 100% hogy kamu képpel csak más nő képével élt vissza, aztán kíváncsiságból rákerestem arra az ismeretlen névre FB-n, hogy milyen nemet takar valójában az adott név és mit adott Isten, mit nem, INDIAI FÉRFIAK profilját adta ki találatnak ugyanazon a beírt néven.

Az ilyen profilokat azonnal jelentem facebookon.

2020. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, legtöbbször indiai mind az összes 30 ismerőse is akik beimádják ha kiírja hogy "srfgdt". És természetesen a nevük is olyan hogy ha megversz se tudnám megtanulni egy hét alatt se XD
2020. jan. 9. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!