Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A UPC-nél van net előfizetésün...

A UPC-nél van net előfizetésünk, és az lenne a gond, hogy bizonyos időközönként elmegy a net. Nem írja ki, hogy pl egy hálózati kábel nincs bedugva, vagy kapcsolat megszakadt, vagy ilyenek, csak leáll az adatforgalom. Nektek szokott lenni ilyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 20:16
 1/7 A kérdező kommentje:
tudom, ilyen lenni, nem lenni ilyen, mielőtt jönne valami okostojás
2010. júl. 18. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Néha, főleg esténként, mikor túlterhelt a hálózatuk, nálam is el szokott menni a net. Volt, hogy több, mint fél napig nem volt net, vagy, ha volt, akkor is akadozott. A szervíz meg lassú, a szerelők hozzá nem értők, stb. Ezért váltottam digire, azóta nincs gond.
2010. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értem mi az az ilyen lenni nem ilyen lenni szarság amit oda véstél, de ilyen nekem is szokott lenni amikor UPC-nél voltam,restartoltam a gépet és meg is jött a net,azt hittem nálam a hiba de aztán más okból netet kellett váltanom,azóta ilyent nem tapasztalok,simán hasít.
2010. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. júl. 19. 00:05
 5/7 anonim válasza:

Igen, nekem is van ilyen gondom, hetente kb 1x. Sőt volt olyan, hogy egy egész napig nem volt se TV se Telefon(vezetékes) se internet...

szégyen

2010. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap óta csinálja azt, hogy elmegy a net, rá 5-6 percre vissza.
2010. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én vagyok így ezekkel
2010. júl. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!