Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valamit elnyomtam az íp címet...

Cr7real kérdése:

Valamit elnyomtam az íp címet és most asztali gépen nincs net, hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés
Egy DNSBench nevű progival állítgattam az ip címeket de sajnos elrontottam, az asztali gépen internetet nem találja de érdekes módon laptopon, tableten tudok netezni wifivel. Hogyan állítsam be hogy asztali gépen is legyen net? Ip címeket hiába üttem be google-a nem adja be de a laptopon beadja ip címet azaz router beállítást de ott is mindent megpróbáltam, nem sikerül netet létrehozni asztali gépen. Említeném azt is hogy kihúztam routert így valami modem 651es hibát jelez.

2019. nov. 20. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt, az egyéb kérdésekben?

Hívjál szerelőt.

2019. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy analfabéta ember biztos szerelőt hiv számitogépes dolgok miatt, aki irástudó az mindent meg tud oldani maga.

Kérdező, fogd meg és rakd újra a windowst teljesen, nem tudom mit csináltál azzal a programmal, valahogy tönkre tetted a hálózati konfigot. Tedd újra a gépet és kész.

2019. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Ja, remek tanács.

Szerintem hívj egy hozzáértőt.

Én hiába írom neked, hogy állíts be DHCP-t, vagy ha kell, akkor PPPoE kapcsolatot.

Ha egyszer lövésed sincs róla...

2019. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj, aki "valamit elnyomott" a gépen, ennyi maradt csak benne az egészről, az nem fog semmit jól beállítani.

A gép újrahúzása meg tényleg remek tanács... ágyúval verébre.

2019. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Derítsd ki a géped IP címét (ipconfig, hálózati beállítások).

Hány rútered van? Az szokott ütközést okozni, ha egyikből vezeted a netet a másikba, és ott bekapcsolva marad a DHCP szerver, és ugyanazt a címet kiosztja, mint a másik.

2019. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!