Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tilt le a tinder?...

Miért tilt le a tinder? Hogyan tudnék újra regisztrálni?

Figyelt kérdés

Egyszer már csináltam magamnak tinder fiókot, de letöröltem. Most szerettem volna ismét csinálni magamnak egy új profilt, viszont nem engedte, mert letiltott. Nem tudom, hogy miért.... Ha facebook profillal csinálnám, akkor úgy működne? Vagy csináljam meg valaki más telefonszámával? Csak gondolom, hogy azt később sem engedi átállítani a profilban...

Egyébként nem tudom, hogy miért lettem letiltva, mert nem kamu profilom volt, nem is volt kint semmi szabálysértő stb. a profilomon, nem tudom.


2019. nov. 23. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha például nem vagy még 18, és ezt valakinek üzenetben leírod, akkor egyből kitiltanak, mert látják az üzeneteidet.
2019. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első alkalommal egyébként pont ezt írta ki, hogy a kor miatt (21 vagyok.... tehát végképp nem értem), majd többször próbáltam és utána már nem írt ki semmit, csak hogy le lettem tiltva.
2019. nov. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!