Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy egy több,...

Hogy lehet az, hogy egy több, mint két éve fent lévő videót a youtube éppen most töröl, amikor elkezdem nézni? Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
Egy börtönről szóló National Geographic dokufilmet kezdtem el nézni tegnap este. (Több, mint 2 éve töltötték föl.) Álmos voltam, így a felénél lepause-oltam, hogy majd most reggel folytatom a nézését. Nézném tovább, erre hirtelen bejön, hogy a videó nem érheő el, mert a National Geographic jogdíjak miatt eltávolíttatta azt. Hogy lehet, hogy éppen most történik? Van esetleg közöm hozzá? Lehetett, amiatt, hogy egy egész éjszakára le volt pause-olva a videó.
2019. nov. 24. 10:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítás: Lehetett amiatt, hogy egy egész éjszakára le volt pause-olva a videó?
2019. nov. 24. 10:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pech.
2019. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a pause miatt.
2019. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen amiatt. Ilyet nem szabad csinálni.
2019. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pech-ed volt, ennyi. Tőled független folyamatoknak köszönhetően lett eltávolítva a videó, nem? Akkor miért is lenne a te hibád?
2019. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra próbál célozni, hogy emiatt került a Google látóterébe a videó. De amúgy nem, csak simán peched volt.
2019. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!