Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Így ellenőrzik az eladásokat...

Így ellenőrzik az eladásokat marketplacen és jófogáson?

Figyelt kérdés
Alig lehet eladni valamit e két platformon, de időről időre vannak érdeklődök. És ez így még oké volna, de kissé gyanús, hogy "ez megvan még?" után azt válaszolom, igen, és leírom a legfontosabb infókat. Erre eltűnik. ÉS ez rendszeres. A marketplacen érdeklődik gyerekruha iránt, pedig ott van a méret. Kimegyek neki a tárolóba, feltúrom, megnézem, behozom a lakásba.Azért mérjem le neki a hosszú ujjúak karját. Lemérem, elküldöm. Most a válltól aljáig levő hosszát. Lemérem, elküldöm.Ezután köszöni, de nem kéri, mert az nekik nagy. Ja és ezt nem tudta egy adott gyerekméretnél, hogy mik a tendenciák? Vagy ott a magnóra jelentkező ember? Működik-e? Felmászok érte a szekrény tetejére, hisz használaton kívüli, nincs elől. Leellenőrzöm, megírom. Aztán méreteket kér, mert fix helyre kell állítólag. Címet is kér. Lemérem. Címet megadom. Sajnos az neki nagy, nem lesz jó, köszöni. Szóval ezért gondolom. Más is jár így gyakran?

2019. nov. 24. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Jófogáson 10-ből 8 érdeklődő ezt csinálja. A kedvencem mikor megbeszéljük, hogy jön a cuccért, várom itthon, aztán sehol senki. Anno vateráztam, ott be lehetett állítani, hogy csak bizonyos mennyiségű pozitív értékelés feletti vásárolhasson tőled a user. Úgy lényegesen kevesebb volt az ilyen tróger.
2019. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindkét helyen elég jól tudok eladni,mostanában jobban,mint a vaterán,pedig ott profi státuszú eladó vagyok.Mondjuk hozzáteszem,minden infót leírok a termékekről,hogy ne lehessenek plusz kérdések.Alap például,hogy lemérek centiben is mindent,ugyanis 1-1 márka méretezése közt elég nagy különbség szokott lenni.

Az"ez megvan még?"kérdés ugye 1 gombnyomás,ami véletlenül is megtörténhet a marketplace-en.

Marketplace-en én is tapasztalom,hogy megbeszéljük a konkrét időpontot az átadásra és nem jön el az illető.Mivel lakcímre hívom őket a lépcsőházba,így nem akkora bosszúság,de azért tiszteletlenségnek tartom.Jófogáson meg a postaköltség meg az előreutalás miatt szoktak visszakozni a vevők,de aki egy kicsit is tájékozott ebben,az nem problémázik.

2019. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!