Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrenten lehet e letölteni...

Torrenten lehet e letölteni seed nélkül?

Figyelt kérdés
Ugyanis van egy fájl amin nincs semmi se seed se peerek.El fog e indulni a töltés ha hívok másokat is hogy töltsék le ugyanazt a fájlt?Egyedül nem lehet letölteni azt a fájlt?
2010. júl. 19. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Logikus gondolkodásod = 0


HA meghívsz másokat is, akik szintén kezdik nulláról, azokról te ugyan a semmin kívül mit fogsz tölteni?

2010. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor lehet, hogy ha sikerül 10 vagy 20 embert meghívni egyszerre peernek, akkor ezt látva már lesz, aki visszaáll seed-be, mert jó arányjavítási lehetőség. Tehát közvetlenül nem fog működni a dolog, közvetve viszont elképzelhető.
2010. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek: Kezdő torrentes vagyok ezért kérdeztem.Ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyenek fel az emberek,bocsi én nem ülök egész nap a gép előtt mint te úgyhogy bekussolhatsz kisköcsö*
2010. júl. 19. 13:40
 6/18 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a bunkóságmentes válaszokat!Én még nem vagyok tisztában teljes a torrentezéssel,nem tudom teljesen hogyan működik a dolog.Nem egy dagadt szűz kocka vagyok aki egész nap a gép előtt ül mint a második kommentelő,úgy gondolom ez nem olyan nagy bűn
2010. júl. 19. 13:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Te meg második válaszolót, mert nagyon szíven ütött, hogy tudsz te egy választ ennyire komolyan venni?

Én akkor kerültem fel torrent oldalra amikor már tudtam hogy hogyan kell torrentezni.

Más eset ha nyitott oldalról töltesz valamit.

Ha nem, milyen oldalra vagy regisztrálva?

2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én nem veszek komolyan semmit,de az tök gáz hogy valaki ezt az oldalt csak arra használja hogy másokat sértegessen.Menjen akkor a chat.hu zárt osztályra te meg nyald a seggét és fogd be a pofád már többször is töltöttem le torrentről,tudom hogy kell használni,hogy kell keresni,magát a folyamatról akartam meg tudni pár dolgot és mások már egyből lehülyéznek csakmert én nem egy szemüveges vézna nyomorék vagyok aki mindent tud az internetről
2010. júl. 19. 14:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Kis bunkó.. ilyenekkel van tele az internet :))
2010. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"te meg nyald a seggét és fogd be a pofád"

Mit rosszat írtam neked te taknyos, hogy így írj vissza, mivel vagy te külömb a többi szánalmas patkány tininél?

De tudnék örülni ha itt lennél velem szembe.

Nekem ennyi idősen nem volt ekkora pofám, nem tudom mi van most, de neked is csak itt nagy.

De hát mit nézzek ki belőled...

2010. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!