Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam egy filmes...

K.kata111 kérdése:

Regisztráltam egy filmes honlapra, nem láttam hogyha 5nap után nem törli az ember a profilját, akkor küldik a számlát, hogy befizessek az egész évre. Néven és emailcimen kívül semmit nem kértek. Már kaptam emailt hogy fizessek. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon el akarom kerülni a fizetést,mert nincs ennyi pénzem. Az első ot nap a próbaverzió volt, és a fizetésről az apróbetűben írtak

2019. nov. 29. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik filmes oldal ez? Csinálj új profilt, aztán akkor 5 napig megint tudod nézni.. Figyelni kell, hogy mit fizet az ember.. valószínűleg nem teljesen real az oldal.
2019. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gofilme.de

Nem akarok igazábol filmet nézni,nekem csak az a lényeg hogy ne fizettessék ki velem az összeget.

És az emailben már pereskedéssel fenyegetőznek.

2019. nov. 29. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha igazából nem akarsz filmeket nézni, akkor mi a fészkes nyavalyáért regisztráltál be? Unalmadban? (Volt itt már olyan kérdés, hogy "Unalmamban beregisztráltam egy oldalra és most pénzt kérnek tőlem. Mi tévő legyek?") Erre nem nagyon lehet mást mondani, csak hogy "Így jártál." Amikor leokéztad a regisztrációt elfogadtad a feltételeiket. Az őket nem érdekli, hogy te olvasatlanul aláírsz egy szerződést, akár apróbetűs, akár nem.
2019. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így nincs sok értelme a részükről, és nem is hangzik túl legálisnak. Ha valami előfizetéses modellű, akkor nem tudod a prémium tagságot addig igénybe venni, míg meg nem adod a bankkártya adatokat. Ha nem adtál meg ilyet, akkor hiába fognak téged prémium módba átrakni, nincs honnan pénzt levenniük, akárhogy követelik. Elég átverés gyanús, csak hogy pénzt húzzanak le a figyelmetlen emberekből, meg akik bedőlnek egy üres fenyegetésnek.


Nem tudok németül, de ezt csekkold:

[link]


Ez alapján amennyit én lefordítóztam belőle, ez sima átverés. Ne fizess, a leveleket meg had küldözgessék. Egy e-mail adat alapján senki nem érhető utol.

2019. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
*akartam filmet nézni,de mostmár csak az a lényeg hogy ne kelljen kifizetnem
2019. nov. 29. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc! Kűld el őket válaszlevélben az .....ba!
2019. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmit nem tudnak tenni es nem is fognak, ez csak trukk, csak nyomasgyakorlas hatha fizetsz...
2019. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!