Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogyan tudom beállítani, hogy a Google Cégem weblapon, megjelenjen a szolgáltatásaim listája?

Sikeresen létrehoztam egy googel cégem weblapot, ami teljesen jól működik, viszont sajnos ha rákattint egy látogató a szolgáltatások menüpontra, nem történik semmi. Mintha nem működne a gomb. Természetesen kitöltöttem részletesen a szolgáltatásaim listáját, leírással, és árakkal együtt ahogy kell, de így sem működik.

Tapasztalt már valaki hasonlót? Esetleg tudnátok segíteni, abban hogy mit tegyek?

Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Google, My Buisnes, Cégem, szolgáltatás, lista, MyBuisnes

2019. dec. 1. 22:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tölt be a Chrome-ban a Wikipédia. Mi lehet a probléma?
A Google Fiókban hogyan lehet a "Saját tevékenységek" funkciót törölni?
Google térkép idővonalon miért jelenik meg ilyen?
Microsoft one drive vagy google drive a jobb ha nem vesszük azt a tényt, hogy one drivehoz jár az office előfizetés is?
Hogy tudok google chromeval weboldalakat letiltani?
Ha előfizetek OneDrive Egyszemélyes verzióra, az 1 TB tárhelyet mennyiért lehet 2-re bővíteni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!