Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találtam wish-en egy nekem...

Találtam wish-en egy nekem tetsző "pólót", meg kéne rendelnem onnan?

Figyelt kérdés

egy dragon ball-os pólóról van szó, ez milyen anyagból lehet ,illetve jó méretbe adják-e ha abba kérem .Illetve ha valaki tud róla, hogy lehet itthon is rendelni ilyet akkor az ne tartsa magában .

[link]



2019. dec. 3. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy legalább a háromnegyede a bolti áruknak átverés , de gondoltam ez az egy, ami olyan ,hogy nem is drága , és talán még jó is,szóval ha átverés lenne se zavarna annyira
2019. dec. 3. 18:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell, miért kéne?
2019. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fukapapa27 ***** válasza:
Nyugodtan rendeld meg egy barátom többször rendelt már innen és eddig nem volt gond velūk! :)
2019. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Ha ironikusan írod, akkor ez még viccnek is rossz. Ha komolyan gondolod, akkor még rosszabb...

Ne. Vegyél. Onnan. Semmit. Hidd el, csak színtiszta pénzkidobás minden egyes cent, amit azon az oldalon elköltesz. Csak. Ne.

2019. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!