Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az oldalad (XY) közzététele...

Az oldalad (XY) közzététele megszűnt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Egyik reggel, ezt az értesítést kaptam a Facebooktól.

Csak YouTube által feltöltött klipeket illetve saját magamról feltöltött fotók voltak fent, és mégis törölték volna ideiglenesen?

Miután rá klikkeltem az értesítésre, ott volt egy választási lehetőségem, hogy ellenőrzést kérek újat, vagy a közönség dönt.

ellenörzésre mentem, de már eltelt 1.5 hónap és semmi nem történt...

esetleg valakinek volt már ilyen problémája?



#facebook-oldal-varatlanul-torles
2019. dec. 4. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Nem tudom még olvasod e a válaszokat itt?! Látom hogy december 4.-ei kérdés de azért leírom.

Csak szeretném jelezni hogy ez velem is megtörtént, az oldalam "közzétételét" visszavonták "sértő tartalom" miatt azaz csak én láthatom (admin) viszont senki másnak nem publikus az oldal, egy kívülálló úgy látja minta letörölték volna az oldalt.

Namost kb 4 éve folyamatosan kezeltem az oldalt soha semmilyen szabálysértést nem követtem el, még ideiglenes tiltást sem kaptam soha semmi ilyesmi nem történt.

Én is ellenvetéssel éltem kértem hogy újra ellenőrizzék a nemtudom micsodát, vicces... Szerintem ez egy mondvacsinált rizsa, vagy valaki(K) jelentették az oldalt. De kb 2 hete semmi hiába kértem újra ellenőrzést nem jeleznek vissza. Neked visszaállítása került azóta az oldalad? Történt valami fejlemény?

2019. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, 4 oldalammal csinálták ezt meg, persze a legnagyobbakkal. Van még három, melyeknek a legkevesebb a követőszámuk, ezeket "meghagyták". Ami röhej az egészben, hogy mindegyikre kb. ugyanazokat a tartalmakat posztoltam.
2020. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!