Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Látják az ismerőseim, ha...

Látják az ismerőseim, ha meghirdetek valamit Facebookon eladásra?

Figyelt kérdés

Van egy Marketplace nevű oldal ahol tag vagyok. Kicsit megszorultam karácsony előtt igy gondoltam, megválnék ár alatt egy két holmimtól de szégyellem picit.

Látják ezt az ismerőseim, mondjuk a hirfolyamban ha meghirdetek valamit? Gondolom. akik tagok egyes oldalakon igyis úgyis látják de az nem nagy baj, csak az zavarnak ha megjelenne mindenkinél holnap reggel, hogy xy árulja a barbie babáit stb :)



2019. dec. 6. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Választható opció, hogy megjelenjen-e a hírfolyamon (lássák az ismerőseid), vagy csak a Marketplace-ben.
2019. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!
2019. dec. 7. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk ha az ismerőseid keresgetnek Marketplace-en és megnézik a hirdetésed,nyilván látni fogják,hogy te árulod.Én is problémáztam rajta eleinte,de aztán gondolkodtam.Ha ciki az,hogy a megunt cuccod árulod,akkor még cikibb másét megvenni.Nem?Már ha így gondolkodik valaki.
2019. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!