Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a hibás feltöltés nCore-n?

Mi ez a hibás feltöltés nCore-n?

Figyelt kérdés

Párszor láttam hogy ilyenek a feltöltések, de hogy tudják letölteni mások?


Kép: [link]



2019. dec. 12. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
RSS letöltő valószínűleg automatikusan behúzza a kliensbe, esetleg a feltöltéskor még nem így nézett ki és volt letöltés gomb, így a gyorsabbak el tudták indítani.
2019. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:

Így szokták pl. az RTL klub cuccosait letölteni.

Ott ugye van sok ilyen - nem tudom minek mondjam, valami rokonok lehetnek talán? - "szagember" aki majdhogynem 320*240-es pixelhalmazokat rak ki a weboldalra amit ráadásul le is korlátoztak 5 napra azt hiszem.

Mivel az ügyvédjeik - az informatikusaikkal ellentétben - jók, ezért az ncore törli a velük kapcsolatos anyagokat ha felteszi valaki.

Így aki felrakja az küldi az RSS-t, aki feliratkozott az letölti normális minőségben mire letörlik - kevesebb mint egy óra alatt.

Meg gondolom más anyagok is vannak így, én az rtl-es anyagokról halottam.

2019. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!