Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GazelleGames. Net oldalra...

GazelleGames. Net oldalra hogyan lehet meghívót szerezni?

Figyelt kérdés
Egy fórumon egy srác adott volna el nekem 16 ezerért, de az nekem elég sok érte. Valóban olyan jó az az oldal? Ritkán van náluk freereg? Illetve olvastam, hogy szokott lenni néha olyan náluk, hogy "application registration" vagy mi, az mit jelenthet pontosan?

2019. dec. 14. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérsz valakitől, akinek van.

Az application registration azt jelenti, hogy néha lehet beküldeni applicationt, amivel kaphatsz a stafftól meghívót, ha pozitív elbírálásban részesülsz.

2019. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve elég sok más trackeren (PTP, BTN, RED stb.) van recruitment thread a fórumban, onnan is könnyű bekerülni.
2019. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1. Azt esetleg megkérdezhetem hogy hol találok olyan embert akinek van meghívója és küld nekem?
2020. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!