Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha 1 éve már elhasználtam a...

Ha 1 éve már elhasználtam a Netflix próbaidőszakomat, hogy lehet újra, mi alapján nézik?

Figyelt kérdés

Nyilván másik email cím. De gondolom, ha a káryta ugyanaz, cseszhetem...

Ha Pay Pallel csinálom?


Vagy ha elkérem másnak a kártyáját?


2019. dec. 15. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem számít az e-mail, mert kártyaszám alapján azonosítanak (a paypal fiókhoz is adott kártya van csatolva, az csak egy köztes szolgáltató). Amíg van felhasználható bankkártyád, kijátszhatod a próbahónapokat a rendszerben mindig új fiókot regisztrálva. Túl sokáig ez sem működik.
2019. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 1év + 30 nap után írtak emailt, hogy próbáljam ki újra. Te nem kaptál ilyet?


"So much has changed since you left.

Netflix keeps getting better. Don’t worry, there are still no commitments or commercials. What's new? We've added many more TV shows and movies for you to enjoy.

ENJOY ANOTHER FREE TRIAL"


Amúgy pedig csinálj revolut accot, ahhoz kaősz ingen kártyát pár órán belül, amikor jóváhagyják. (Persze a fizikai kártyát is kiküldik pár hét után, de a száma azonnal látható) Fel kell rá tülteni 3500 ftot, de azt utána elköltheted bárhol.

2019. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Vagy esetleg ne sajnáld azt a nyamvadt 2500 forintot rá...

Komolyan, értem én, hogy amit az ember megkaphat ingyen is, azért nem akar fizetni, de komolyan 2500 forinton rugózunk? Kb egy mozijegy ára. Vagy két doboz cigijé, ha valaki dohányzik. Komolyan, ha tíz forintért lenne, akkor is lennének, akik trükközni akarnának, mert azt is sajnálják.

Szánalmas.

2019. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kaptam, visszakerestem, hogy nov 21-én küldtek ilyet :)


Arra rámegyek és ingyenes lesz? Volt előfizetésem sokáig,de most le vagyok égve és szeretnék megnézni valamit.

2019. dec. 15. 20:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába kaotam az emailt ugyanott vagyok, mert azóta az a kártyám már nincs meg, újat küldtek, amivel regisztráltam év elején már..
2019. dec. 15. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor mégsem 1 éve volt... Tölsd le torrentről, ha annyira ingyen akarod megnézni.
2019. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előttem már írták a megoldást, Revolut. Regisztrálsz, kapsz egy virtuális kártyát, és már mehet is a próba. Később adnak egy fizikai kártyát is, ráadásul jó árfolyamon váltanak pénznemet, tehát külföldről rendelésnél sem haszontalan. Nincs beugró sem, ráadásul mikor én csatlakoztam, még volt beszervezősdi is, ahol ha ismerős linkjén keresztül regisztráltál, mindketten kaptatok x összeget. Hogy még van-e ilyen, nem tudom, de kérdezz körbe baráti körben, hátha.
2019. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemaRendőrség ***** válasza:
23%

Én most próbáltam ki az ingyen hónapot, de valami borzalom.

Kereső mindent felhoz csak azt nem amit kell. Google megtalálja, majd mikor átmegyek azt mondja a netflix hogy error...

Konkrétan nincs rajta tartalom

2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondolom azért lehet, mert az Amerikain van, az itthonin nem, meg azt mondták, mióta elindult a magxar változata, szinte nem érhető el semmi...


2018 májusában regisztráltam, de aszem meg sem néztem és rajta semmit, most is csak egyetlen egy filmet szeretnék. Közben küldtek egy új bankkártyát, amivel regisztráltam ebben az évben már..

2019. dec. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!