Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van még ilyen hasonló programj...

Van még ilyen hasonló programja valakinek? Mi a neve? -Torrent hamisítás, torrent seed szerver átverése

Figyelt kérdés

Torrentet akartam úgy letölteni, hogy a szervernek azt hazudjam, hogy nem töltök le semmit. Így nem kell SEMMIT visszatöltenem sose.

Ezt találtam, ami működik is Linux és Windows alatt is:

github.com/anthonyraymond/joal-desktop/releases


Müködik ncore, teracod, ztracker és az össes többi magyar és külföli oldalon is.


Van még ilyen hasonló programja valakinek? Mi a neve?



2019. dec. 18. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hiába győzködsz itt minket, csak azt nem veszed észre hogy saját magad akarod meggyőzni hogy ez jó dolog. De elárulom neked. Attól hogy nem fogod fel hogy csicska vagy attól még az vagy.


Písz

2019. dec. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szívesen. Btw, két napja regiztem insane-re. Ott is tökéletesen átb4szható a szerver.

Úgy töltök le, hogy észre sem veszik, vissza sem kell töltenem, nem is kell seedben meradnom.


[link]


Köcsög magyar meghívós oldalak nagy része tesztelve. Teszi a dolgát. Használjátok egészséggel.

2019. dec. 25. 19:24
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit ingyen kapsz te k.i.s p.roli sz4rházi mocsok becsüld meg ,hanem meglehet venni ,ja hogy arra nem vagy képes ,akkor tartsd be a szabályokat te tr3hány,kretén semmi.
2020. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!