Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszünt a magyar Gmail?

Megszünt a magyar Gmail?

Figyelt kérdés
Tegnap óta próbálok belépni a fiókomba de mindig azt írja hogy hibás a jelszó.
2019. dec. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Igen, az egész Google becsődölt. Ebből kifolyólag a Youtube is meg fog szűnni (ha csak meg nem veszi valaki, nem tudhatjuk). Az androidos telefonokra sem fognak már frissítések jönni, gondolom ezért majd az Apple részvényei nagyon meg fognak emelkedni. Szóval még most vegyetek Apple részvényeket!
2019. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha megszűnt volna, nem lenne hol kiírnia.

Mint írja, hibás a jelszó. Gondolkozz erősebben, mit állítottál be.

2019. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Szerintem nem a google mailjára gondolt, hanem van egy magyar olda is [link] linken.


Nézd meg mit írhattál el: kisbetű nagybetű számok pont kötőjel... Nézd meg felírtad-e valahova, vagy mentetted-e esetleg a böngésződbe, mert akkor a böngészőből ki tudod nézni.

2019. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a bejelentkezési oldalon az "Elfelejtettem a jelszavam" lehetőség.
2019. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lepődnék meg.

Egy szolgáltató, ami a létét annak köszönheti, hogy az emberek összetévesztik a GMaillel. Persze, lehet, csak tényleg elírtad a jelszavadat (próbáltad más gépről is?).

2019. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gmail.hu-ra gondoltam a MAGYAR gmail-ra, mai napon a webldal betöltésekor már azt írja hogy “File not found”. Tehát ezek szerint valóban megszünt?
2019. dec. 20. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Most próbáltam, rendesen bejön az oldal.
2019. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!