Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megtudom valahogy változtatni...

Rudikakk11 kérdése:

Megtudom valahogy változtatni az ip? Nem azért mert kibannoltak (mondjuk azt is sok helyről kaptam) hanem mert szerintem elég durván pingelnek.

Figyelt kérdés
az ip címem az nem a saját (gépbeli) hanem ez : 178.**.231.1** onnan gondolom hogy nem a saját hogy ipconfig/all-ba sehol nem látom (és nem ott kellene hogy kiírja?) és ezt az ip-t sehol nemtaláltam a gépbe szóval ha valaki tudja hogy ezt pontosan hogy hívják az is jól jönne. A válaszokat előrre köszönöm :D.

2019. dec. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Indítsad újra a routert és nézd meg kaptál-e másikat.
2019. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert az ip config csak a helyi hálózatodon lévő "belső" ip címedet mutatja.
2019. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a saját IP-dre vagy kíváncsi, akkor:


[link]

2019. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 többször is ujra indítottam UPCnél újjat szerintem nem adnak mindig és #3 azt tudom csak hogy ez milyen ip a nevét nem tudom 😅
2019. dec. 26. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Külső IP cím
2019. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!