Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a Facebook. Mi...

Letiltott a Facebook. Mi lenne a teendőm, hogy visszakaphassam régi fiókomat?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék,hogyan tudnám visszaszerezni Facebook profilomat.December közepén letilották a fiókomat,indokolatlanul.Nekem erre nagy szükségem lenne.Félreértések elkerülése végett,nem postoltam semmi féle sértőt(sőt lassan 1éve nem is postoltam).Megtettem a szokásos lépéseket.Elküldtem a jogosítványomról egy képet.Azóta várok a visszajelzésre.Igazából 9éve van meg ez a fiókom,és az emlékek,ismerősök miatt lenne rá szükségem.Kérdésem az lenne,hogy esetleg ezt a folyamatot valamilyen úton-módon fel tudnám-e gyorsítani?(Ha lehetséges ez.)Mindenféle képpen ragaszkodok a régi fiókomhoz.Nem szeretnék újat csinálni.Válaszokat előre is köszönöm!

2019. dec. 23. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet gyorsítani. A világon (szinte) mindenhol ünnep van, nem dolgoznak az emberek, aztán feltorlódnak az ügyek, úgyhogy ebből leghamarabb január közepén lesz valami.
2019. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem a privát fiókom tiltották le, hanem az üzleti oldalamat... Érdekes hogy szintén december közepén történt velem is.


Én sem sértettem semmilyen szabályt, mégis elérhetetlen a Facebook oldalam nem látható, "Unpublished" állapotba tették az oldalt azaz csak én látom.

Nem is válaszolnak lassan 2 hete. Szerintem ezt már soha nem kapom vissza.

2019. dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!