Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon le lehet tiltani,...

Instagramon le lehet tiltani, hogy ne tudjanak üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Csak mert van olyan, akit követek, és írtam neki karácsony alkalmából, erre azt látom, hogy az üzenetet nem sikerült elküldeni. Ez most valami rendszerbug, vagy az illető nem akarja, hogy írjanak neki?
2019. dec. 25. 21:48
 1/4 anonim válasza:

Koppints a chat felület jobb felső sarkán lebő Információ ikonra, és ha azt írja, hogy "Az oldal nem érhető el" vagy ilyesmi, akkor minden bizonnyal letiltott téged.

De ha látható az adatlapja, képek, minden, akkor Rendszerbug.

A telefonomon sajnos én is megtapasztaltam, de a gépemre leszedtem az Instagram alkalmazást, ott nem csinálja ezt.

2019. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*levő
2019. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Biztos, hogy nem tiltott le, telóról meg gépről is elérem a profilját, és ott van a követett személyek listájában is.

Arra gondoltam, hogy esetleg van olyan funkció, hogy le lehet tiltani az üzenetküldést?

2019. dec. 26. 01:23
 4/4 anonim válasza:
Üzenetküldést nem lehet letiltani, max akkor, ha az illetőt letiltod, másképp nem megy
2019. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!