Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Messenger-ben a...

Facebook Messenger-ben a napomat hogy tudom beállítani, hogy csak néhány ember láthassa?

Figyelt kérdés

Van egy listám (nevezzük a listát secret-nek), ahol szerepel pár ember, akik nem látják mit osztok meg az idővonalamon stb. tehát így néz ki ha valamit megosztok akik láthatják: Ismerősök, kivéve secret.


Messengerbe hogy tudom beállítani A napom résznél, hogy ugyanez a beállítási láthatóság megmaradjon? Akik láthatják: Ismerősök, kivéve secret.


2019. dec. 26. 21:30
 1/1 Davandaa válasza:
Szia! Belépsz a Messengerbe hozzá adsz egy képet a napodhoz de még ne rakd ki. Ekkor a bal alsó sarokban ott lesz a fogaskerék hogy beállítások arra rámész és kiválasztod hogy ki láthatja a történeted, ez esetben válaszd azt hogy ismerősök és kapcsolatok. Lentebb van egy olyan opció, hogy a történetem elrejtése valaki elől ott pedig ki tudod választani azokat a személyeket akik nem láthatják. Ha kiválasztottad akkor jobb felső sarokban ott van hogy alkalmazás, utána pedig mentés. És ez a beállítás addig lesz érvényes amíg nem állítod át másra. Tehát ha innentől kezdve bármit kiraksz a napodba azok nem fogják látni akiket kijelöltél addig amíg ezt ugyan így a beállításokban vissza nem állítod. Remélem érthető és tudtam segíteni.😊
2019. dec. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!